Noapte
Zi
29 March 2024
1 min read

Accident mortal, la Găești! O femeie și-a găsit sfârșitul sub roțile unui tir

La data de 29 martie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Orașului Găești au fost sesizați cu privire la producerea unui accident rutier pe raza orașului.

În urma deplasării la fața locului, respectiv la intersecția DN 7 cu DN 61, și din primele verificări efectuate, polițiștii au constatat că o femeie de 66 de ani, din Găești, ar fi fost acroșată de un ansamblu de vehicule rutier (tir) condus de un bărbat de 62 de ani, din Vâlcea.  În urma impactului, din nefericire, a fost declarat decesul pietonului.  Polițiștii efectuează cercetări pentru stabilirea cu exactitate a tuturor împrejurărilor producerii accidentului rutier.

Publicitate

DBM EXPERTPARCHET, SERVICII PREMIUM PENTRU PARCHETUL TĂU


DBM EXPERTPARCHET vă oferă cele mai bune soluții pentru montarea și întreținerea oricărui tip de parchet. Profesioniștii DBM EXPERT PARCHET oferă numeroase servicii, de la rașchetare montaj, recondiționare parchet, întreținere , lăcuire până la chituire. Îi puteți găsi la numărul de telefon 0723.479.488 pentru o ofertă personalizată.

Articolul Anterior

RĂSCĂIEȚI: Se oprește apa potabilă în data de 01 aprilie

Articolul Urmator

Peste 32 de cerbi lopătari în complexul de la Bolovani

Ultimele Articole

“ATENȚIE LA DN7” – ACȚIUNE A POLIȚIȘTILOR RUTIERI

Astăzi, 16 ianuarie a.c., în intervalul orar 14:00–18:00, polițiștii Serviciului Rutier și ai formațiunilor rutiere din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Dâmbovița, vor participa cu efective mărite la o acțiune desfășurată pe
Mergisus