Noapte
Zi
9 April 2022
1 min read

Bărbat rănit după ce a fost acroșat în propria curte de o mașină scăpată de sub control de șofer

Pucioasa – Aleea Trandafirilor – din primele date- un conducator auto (bărbat), în timp ce se deplasa cu un autoturism, a părăsit partea carosabilă, a pătruns în curtea unui imobil unde a acroșat un bărbat.
Ambele persoane primesc îngrijiri medicale, urmând să fie transportate la spital.
Polițiștii efectuează cercetări, urmând să stabilească cu exactitate cauza și împrejurările producerii accidentului rutier.
Conducătorul autoturismului are vârsta de 65 de ani, iar celălalt bărbat 43 de ani.
Ambii sunt răniți și transportați de către echipajele SMURD și SAJ Dâmbovița la UPU Târgoviște.

WhatsApp Image 2022-04-09 at 14.08.07 (1) WhatsApp Image 2022-04-09 at 14.08.07

Publicitate

DBM EXPERTPARCHET, SERVICII PREMIUM PENTRU PARCHETUL TĂU


DBM EXPERTPARCHET vă oferă cele mai bune soluții pentru montarea și întreținerea oricărui tip de parchet. Profesioniștii DBM EXPERT PARCHET oferă numeroase servicii, de la rașchetare montaj, recondiționare parchet, întreținere , lăcuire până la chituire. Îi puteți găsi la numărul de telefon 0723.479.488 pentru o ofertă personalizată.

Articolul Anterior

Dâmbovița, sub Cod Galben de Vânt în zona de munte

Articolul Urmator

TÂRGOVIȘTE: Cadavru găsit în râul Ialomița

Ultimele Articole

“ATENȚIE LA DN7” – ACȚIUNE A POLIȚIȘTILOR RUTIERI

Astăzi, 16 ianuarie a.c., în intervalul orar 14:00–18:00, polițiștii Serviciului Rutier și ai formațiunilor rutiere din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Dâmbovița, vor participa cu efective mărite la o acțiune desfășurată pe
Mergisus

Nu ratați

CJD, sprijin financiar pentru 25 de asociații și organizații nonprofit

În acestă dimineață, Consiliul Județean Dâmbovița a alocat sprijin financiar

Femeia de azi, lider de succes

Profesionalismul și succesul au fost în acestă după amiază cuvintele