Noapte
Zi
14 October 2014
1 min read

Tupeu incredibil: Boriga e șef peste Crizantema de Aur!

Altădată dușmani ireductibili, Constantin Ranin, directorul Teatrului Tony Bulandra și pușcăriabilul Gabriel Boriga și-au dat mâna pentru a duce în derizoriu și deprecia unul din brand-urile Târgoviștei: Crizantema de Aur.
Cu Ranin gazdă și Boriga uns președinte al festivalului, jocurile sunt ca și făcute. Cei doi, într-un adevărat delir verbal au promis ce n-a văzut Parisul, dar n-au suflat o vorbă despre costuri, în detaliu, ori aranjamentele de culise. N-au explicat, cu subiect și predicat, de ce au renunțat la locația tradițională și, mai ales, din ce motive târgoviștenii de rând nu au reușit să obțină o parte din mult râvnitele abonamente.

Publicitate

DBM EXPERTPARCHET, SERVICII PREMIUM PENTRU PARCHETUL TĂU


DBM EXPERTPARCHET vă oferă cele mai bune soluții pentru montarea și întreținerea oricărui tip de parchet. Profesioniștii DBM EXPERT PARCHET oferă numeroase servicii, de la rașchetare montaj, recondiționare parchet, întreținere , lăcuire până la chituire. Îi puteți găsi la numărul de telefon 0723.479.488 pentru o ofertă personalizată.

Companie de tehnologie specializată în soluții de dezvoltare software.

Contact: cybersmartsoft@yahoo.com

Articolul Anterior

UNPR Dâmbovița îl sustine pe Victor Ponta presedinte

Articolul Urmator

Orban a pus iar piciorul în pragul Consiliului Județean Dâmbovița

Ultimele Articole

Mergisus

Nu ratați

Cine sunt deputații și senatorii care îi vor reprezenta pe dâmbovițeni, pentru următorii patru ani, în Parlament

Biroul Electoral Județean a finalizat procesul de centralizare a mandatelor

PSD Dâmbovița a început întâlnirile cu organizațiile teritoriale

Reprezentanții PSD Dâmbovița au început deplasările în teritoriu, așa cum